З 1 січня 2018 року пенсіонери МВС отримають підвищену пенсію, – Аваков

Йдеться про військовослужбовців, прикордонників, співробітників Нацгвардії, ДСНС і Нацполіції

Усі категорії пенсіонерів системи МВС отримають підвищену пенсію з 1 січня 2018 року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ (МВС) України.

За словами голови МВС Арсена Авакова, мова йде про військовослужбовців і працівників Державної прикордонної служби, Національної гвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції. Відповідне рішення закріплене у постанові Кабінету міністрів від 30 серпня 2017 року №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб».

«Прем’єр-міністр прийняв рішення по пенсіях для військовослужбовців та співробітників Міністерства внутрішніх справ. Йдеться про дві фундаментальні речі, які нам вдалося закріпити. Перше – всім категоріям пенсіонерів МВС, Прикордонної служби, Нацгвардії, ДСНС підвищена пенсія буде нарахована з 1 січня 2018 року. Тобто сьогодні рішення прийнято, із завтрашнього дня почнуться нарахування», – сказав Аваков.

Міністр пояснив, що для особового складу, який зараз перебуває на службі, будуть нараховуватися підвищені пенсії. «За новим законом для людей, які зараз перебувають на службі в системі МВС, буде нараховуватися підвищена пенсія. В подальшому будь-яка індексація заробітної плати діючих офіцерів Національної поліції та Національної гвардії, ДСНС, ДПСУ буде прив’язана до пенсій», – сказав Аваков.

Держсекретар МВС Олексій Тахтай зазначив, що з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2019 року всі категорії пенсіонерів МВС щомісяця будуть отримувати пенсійні виплати в новому перерахованому розмірі плюс доплата з 2016 року.

«Пенсії будуть визначатися за рахунок посадового окладу, спеціального звання та надбавки за вислугу років, визначені станом на 1 березня 2018 року, згідно з постановою Кабінету міністрів від 30 серпня 2017 року. Виплата пенсій буде проводитися наступним чином – з 1 січня 2018 року старий розмір пенсії буде з’єднуватися з 50% від суми підвищення, з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року – старий розмір пенсії і 75% від суми підвищення, а з 1 січня 2020 року – повноцінно новий перерахований розмір пенсій», – пояснив Тахтай.

Вподобайте запис

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*