Вітаємо всіх ветеранів Чернігівського «Беркута» з 26 річницею

27 квітня 1992 року, у відповідності до Наказу МВС України №1 ДСК від 16 січня 1992року, був створений спецпідрозділ «Беркут» на Чернігівщині.
Кращі з кращих проходили відбір у цей підрозділ. І через 2 роки підготовки підрозділ показав свої можливості керівникам міськрайвідділів після колегії УМВС в травні 1994 року. Бійці спецпідрозділу демонстрували навики штурму приміщень, транспорту, рукопашного бою, застосування зброї та спецзасобів.
Особливо була відмічена група «альпіністів» за вміння працювати на висотах до 16 поверху (тренував відомий спелеолог). Групи захоплення тренував офіцер ВМФ, що проходив підготовку у частинах бойових пловців.
В 1993-94 роках Чернігівський «Беркут» разом з підрозділами з інших областей брав участь у боротьбі з сепаратистами Криму, що хотіли його відірвати від України.
В боях з Слов’янськ 2014 році проти колоборантів та російських найманців проявили мужність бійці нинішнього спецпідрозділу Чернігівщини.
Спецпідрозділ «Беркут» – це підрозділ, бійці якого затримували озброєних злочинців та боролись з масовими порушеннями громадського порядку. Але політики врешті-решт знищили «Беркут» всієї держави, бо свій позор ховали за спинами молодих спецназівців, яких зробили винними в політичних розбірках.
Трагічно обірвалося життя Володимира Зубка, прапорщика Чернігівського «Беркут». 20 лютого 2014 року в центрі Києва він загинув від кулі снайпера – вся родина осиротіла.
Вічна слава та вічна пам’ять загиблим бійцям спецпідрозділів «Беркут», що загинули при виконанні службових обов’язків в ім’я Закону в ім’я людей.
Вітаємо всіх ветеранів «Беркута» з 26 річницею з його створення.

Вподобайте запис

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*