Лист пенсіонерів МВС України в Чернігівській області до міністра юстиції, Петренко П. Д.

.

Громадська організація “Асоціація ветеранів

 міністерства внутрішніх справ України

Чернігівська обласна ветеранська організація

14000, м. Чернігів, проспект Перемоги, 74 тел.(80462) 619-842, 619-808

 

29 травня 2018 року_№ 50/25                                                                                    

                                                                       Міністру юстиції України

                                                        Петренко П.Д.

                                                                       01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2,

                                                         Кабінет Міністрів України

Шановний Павле Дмитровичу !

         Чернігівська обласна ветеранська організація ГО “Асоціація ветеранів МВС України” звертається до Вас з проханням надати допомогу у вирішенні  гострого питання, яке виникло в нашій  області по виконанню судових рішень, щодо перерахунку пенсій пенсіонерам МВС України.

На цей час близько 2000 пенсіонерів органів внутрішніх справ області  звернулись з адміністративними позовами до районних судів та Чернігівського окружного адміністративного суду з приводу бездіяльності Головного управління пенсійного фонду по перерахунку пенсій. Рішення набрали законної сили.

Однак, на  сьогодні  виконано тільки  634 судових рішень.

   Пенсійний Фонд відмовляє у виплатить заборгованості за 2016-2017 роки і намагається це зробити протягом 2019-2021 років, що це є грубим порушенням вимог частини 5 статті 378 КАС України (відстрочення чи розстрочення виконання судового рішення не може перевищувати одного року з дня ухвалення рішення, ухвали, постанови).

Державна виконавча служба області  веде себе пасивно, не займає активної позиції щодо  забезпечення безумовного та своєчасного виконання судових рішень.

Європейський суд з прав людини та Конституційний суд України у своїх документах неодноразово   вказували, що невиконання рішень суду є найгострішою проблемою, а відсутність фінансування не може бути причиною не виконання рішень судів.

Не виконання рішень суду вказує на неспроможність держави  забезпечити дотримання прав и свобод громадян відповідно до Конституції України. Фактично МИ маємо прециндент призупинення дії Конституції України на окремо взятій території (рішення іменем України не діє). Маємо факт узурпації влади окремими чиновниками.

Ви, як посадова особа, повинні здійснити необхідні заходи по відновленню дії Конституції нашої держави.

За кожним з більш ніж 1500 пенсіонерів( 370 з них  є тяжкохворими), які чекають виконання рішення суду, стоять їхні сім’ї.

З метою  зняття  соціальної напруги в умовах  наступних виборів до Верховної Ради України та виборів Президента України вимагаємо вжити  заходи щодо  забезпечення виконання рішень суду по справах щодо перерахунку пенсій пенсіонерам МВС та погашення заборгованості  по  Чернігівській області в найкоротші терміни.

 

З повагою,

Голова Ради  І.В.Маляренко

Вподобайте запис
  • 28
    Shares

3 Kоментарі

  1. Підтримую дані дії Громадської організації “Асоціація ветеранів міністерства внутрішніх справ України“ Чернігівської обласної ветеранської організації.

  2. Надійшла відповідь від Міністерства юстиції за підписом начальника Управління розгляду звернень та організації роботи Департаменту державної виконавчої служби О.О.Корнієнка.
    Зміст відповіді одним реченням ВСІ НАШІ ПРОБЛЕМИ вирішить Управління виконавчої служби В Чернігівській області.
    І. В. Маляренко

  3. Підтримую дані дії Громадської організації “Асоціація ветеранів міністерства внутрішніх справ України“ Чернігівської обласної ветеранської організації.

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*