Звернення до голови СБУ від пенсіонерів-силовиків Чернігівської області

Громадська організація “Асоціація ветеранів

 міністерства внутрішніх справ України

                                                     Чернігівська обласна ветеранська організація

14000, м. Чернігів, проспект Перемоги, 74 тел.(80462) 619-842, 619-808

29 травня 2018 року_№ 50/                                                                                           

                                                                  Голові Служби Безпеки України

                                                                  Грицаку В.С.,

                                                                  01601, м. Київ 1,

                                                                   вул. Малопідвальна,16

Колективна заява

пенсіонерів силових структур Чернігівщини.

 

Шановний Василь Сергійович !

         Ми, пенсіонери Збройних Сил України, Служби Безпеки України, МВС, Прикордонних військ, Внутрішніх військ та Національної гвардії, Служби виконання покарань ,Пожежної безпеки Чернігівської області глибоко стурбовані злочинною політикою Уряду України щодо звуження соціальних гарантій діючих співробітників та пенсіонерів силових структур.

Маленькі пенсії, відсутність належного пакету соціального захисту силовиків та їх сімей, призвели до зникнення престижу служіння державі Україна, бо служба передбачає свідоме обмеження людини в усьому заради безпеки держави та спокою її громадян, з розрахунком на достойне пенсійне забезпечення. Молоді люди, на прикладі жебрацького становища нинішніх пенсіонерів – силовиків, роблять невтішні висновки та масово звільняються із рядів ЗСУ та силових структур,що веде до послаблення та руйнації інститутів влади в Україні.

За останній час Кабінетом міністрів України були прийняті постанови,що значно погіршили пенсійне забезпечення пенсіонерів-силовиків, та позбавили доплат держави в сфері комунальних послуг. Так постанова №103 від 21лютого 2018р. була прийнята з грубим порушенням ст. 22 Конституції України. Вказана Постанови Кабміну звузили зміст та об’єм прав і свобод пенсіонерів як громадян України.

Чітка система пенсійного забезпечення пенсіонерів – силовиків  порушена. Безпідставно при перерахунку пенсії пенсійний фонд обмежив основний розмір пенсії в 70% від грошового забезпечення. Таким чином урівняв розмір пенсії тих хто відслужив 20,25 та більше 30 років В судах було доведено незаконність дій чиновників. Але це не зупинило правовий безлад з боку урядовців. Тільки на території Чернігівської області не виконано  більше 1500рішення судів(іменем України) про перерахунок пенсій. Тобто дія Конституції України тут призупинена ( кваліфікується як узурпація влади чиновниками). Силові структури зобов’язані відновити дію Конституції нашої держави на любій її території.

Рішеннями судів різних інстанцій доведено право пенсіонерів МВС України на перерахунок пенсій у відповідності до діючого законодавства України, але чиновникам«закон не писаний» – вони відмовляються виконувати їх рішення  по надуманих причинах (відсутність фінансування). Нам доповідають  про відсутність коштів у бюджеті, а всі бачать відверте грабування  бюджету України державними мужами та чиновниками. Бачимо захмарні заробітні плати посадовців на фоні загального злидарства населення.

Особливо в цьому напрямі «результативно» працює Міністр соціальної політики України А.Рева, випускник Ленінградського військово-політичного училища ім. Ю.Андропова.  Результати його діяльності на посаді Міністра видні неозброєним оком. До  8 млн.чол. активного, трудового населення  України виїхали в інші країни в пошуках достойного життя. А це прямі дії на підрив економічної та національної безпеки України.

Що ЦЕ за така політика? Можливо А.Рева та інші урядовці ,в погоні за особистим збагаченням, не бачить пагубності такої політики. А можливо свідомо, як випускник вказаного училища, по вказівці спецслужб Росії, руйнує нашу країну. В таких діях є ознаки злочину проти держави Україна

Враховуючи сказане, вимагаємо від Вас, в рамках кримінального провадження перевірити діяльність А.Реви на предмет кваліфікації його дій відповідно до статті 111 КК України (державна зрада високопосадовця.)

 

За дорученням Координаційного комітету  громадських організацій ЗС та силових структур  Чернігівської області, Президії та голів первинних районних організацій Чернігівської обласної організації ветеранів МВС

 

Голова  Ради І.В.Маляренко

 

 

 

Вподобайте запис

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*