Брифинг начальника управління ДВС

8 червня 2018 року в приміщенні  обласної Ради відбулась зустріч начальника управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції  в Чернігівській області  П’ятниця Сергія Миколайовича  з представниками СМІ та громадських організації.

За ініціативою голови Чернігівської обласної ветеранської організації ГО”Асоціація ветеранів МВС України” І.В.Маляренко гостро встало питання про недостатньо ефективну  роботу  виконавчої служби щодо примусу пенсійного фонду до виконаннярішень судів відносно погашення заборгованості по виплаті перерахованих пенсій за 2016-2017 роки, прийнятих на користь пенсіонерів органів внутрішній справ.

В ході зустрічі було звернуто увагу на той факт, що  є рішення Чернігівського окружного адміністративного суду, якім  дозволено пенсійному фонду не сплачувати штраф за не  виконання рішення суду по виплаті заборгованості.

Начальник управління Державної виконавчої служби П’ятниця С.М. завірив присутніх що по кожному такому рішенню суду будуть внесені апеляційні та касаційні скарги  та жодне виконавчого провадження не буде закритим.

 

Вподобайте запис

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*