Звернення до Прем”єр – міністра та Генерального прокурора

 Громадська    організація       “Асоціація       ветеранів

Міністерства    внутрішніх    справ     України”

Чернігівська обласна ветеранська організація

 

14000, м. Чернігів, проспект Перемоги, 74 тел.(80462) 619-842, 619-808

14 червня 2018 року_№ 50/31

Прем’єр-міністру України

Гройсману  В.Б.________________

01008  м.Київ-8, вул. Грушевського,10

 

Генеральному прокурору України Луценко В.Ю.__________________

01011 м. Київ, вул. Різницька, 13/15

 

Голові Чернігівської обласної    державної адміністрації

Кулічу В.П.____________________

14000 м.Чернігів, вул.Шевченка,7

Звернутись до Вас з листом такого змісту від імені 6-ти тисячної Громадської організації ветеранів та пенсіонерів МВС Чернігівщини змусила ситуація, що склалась з виконанням рішення судів в Чернігівській області щодо виплати заборгованості по пенсіях за 2016-2017р.р.

З вини членів Уряду, які не хочуть виконувати чинне пенсійне законодавство та вирішувати  проблему , тобто не бажання виділяти кошти згідно вимог законів України та постанов Кабміну, пенсіонери пройшли сім кругів пекла через державні та судові інстанції, щоб відстояти своє законне право на перерахунок та виплату державної заборгованості по пенсіях.

Рішеннями судів різних інстанцій доведено право пенсіонерів МВС на такий перерахунок та виплату. Але урядовці, під вашим керівництвом зловживають своїм службовим обов’язком  та видумують різні схеми щоб не виконувати законні вимоги людей, розтягуючи проблему на довгі роки з думкою, що не всі доживуть до щасливої миті.

На сьогодні близько 1550 рішень судів про погашення заборгованості по пенсіях в Чернігівській області не виконані по причині відсутності бюджетного фінансування Кабміном. Але як знущання над людьми виділено фінансування Пенсійному фонду на судові тяжби проти пенсіонерів, щоб за всяку ціну не виконувати судові рішення на користь пенсіонерів.

Не виконання рішень суду – це не що інше, як припинення дії Конституції України, яка гарантує обов’язкове їх виконання. Рішення судів «іменем України» ігноруються. В той час коли Президент та прем’єр-міністр України в закордонних турне доповідають на міжнародній арені про значні досягнення в реформуванні країни, у нас на Чернігівщині відбувається масове порушення прав людини та громадянина, як у якійсь «банановій» республіці. Наші громадяни не захищені законом від свавілля чиновників. Це робиться  по вказівці урядовців. Тому ми вимагаємо від вас відновити дію Конституцію України  в Чернігівській області, забезпечити виконання законів та рішення судів.

В Чернігівській області більше 15 тис. пенсіонерів – силовиків не задоволених пенсійною реформою «ім. А.Реви», так як вона різко погіршує стан пенсійного забезпечення силовиків.

Разом зі своїми родинами та друзями ми є виборці. І по результатах роботи Уряду будемо знати кому віддати голоси на майбутніх виборах Президента та до Верховної Ради.

Якщо Ви не виправите цей дикий стан речей для цивілізованої країни (не  виконання рішення судів), наша ветеранська організація буде змушена звернутись до своїх колег в усіх областях подати колективні заяви до представництв міжнародних організацій та послів іноземних держав, акредитованих в Україні, щодо масштабного порушення прав людини в Україні.

В присутності іноземних ЗМІ, цією акцією ми змушені будемо привернути увагу міжнародної спільноти до стану виконання очільниками держави тих міжнародних зобов’язань по захисту прав людини,які взяла на себе Україна.

 

Голова ради                                                                     І.Маляренко

 

Вподобайте запис
  • 58
    Shares

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*