Навчальний центр відзначив 25-річний ювілей

 

16 липня поточного року в навчальному центрі поліції Чернігівщини відбулись святкові заходи в честь 25-річчя створення навчального центру УМВС України в Чернігівській області (нині тренінговий центр ГУ НП Чернігівської області). За час існування навчального центру спецпідготовку у його стінах  пройшло більш 12000 працівників  міліції та поліції.

На свято були запрошені всі ветерани МВС, хто працював в цьому навчальному закладі, слухачі центру.

В заходах прийняли участь заступник начальника поліції області полковник поліції Потапенко О.Є., начальник управління кадрів полковник поліції Шанський В.М., офіцери поліції тренінгового центру на чолі з його начальником майором поліції Ботвинко А.В. та слухачі центру.

Пенсіонери-ветерани МВС почали святкування з походу в музей Бойової слави захисників Вітчизни, що знаходиться в  СШ №34 (Шерстянка), який створив ентузіаст справи, пенсіонер ОВС, що тривалій час працював у навчальному центрі, бувший військовий, нині викладач в школі Трухан В.В.

В ході цікавої екскурсії ветерани ознайомились з історією створення  та експонатами музею з часу Древньої Русі  до сьогодення. Багато експозицій присвячено  роботі правоохоронців та їх участі в АТО. На сьогодні музей має статус “Зразкового Музею” (наказ Міносвіти від 17.06.2016 року).  Ветерани зробили приємні письмові відгуки в книзі відвідувачів.

Під час святкових заходах у тренінговому центру  керівники поліції вручили нагороди та грамоти ветеранам та пенсіонерам ОВС.

В ході проведення екскурсії керівником тренінгового центру були продемонстровані три сучасних мультимедійних класи, сучасний тир, де демонструвалась зброя та спецзасоби, що є на озброєнні в поліції,спортзал та інша матеріальна база.

Керівники ГУНП,  офіцери та слухачі тренінгового центру, пенсіонери на честь ювілею навчального закладу висадили  сажанці дерев.

Закінчились заходи святковим фуршетом.

Ветеранська організації Чернігівської області щиро дякує начальнику ГУ НП полковнику поліції Альохіну Е.В та всім діючим співробітникам за тепле та щире відношення до ветеранів МВС, що працювали в навчальному центрі за час його існування.

Вподобайте запис
  • 1
    Share

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*