Засідання Президії Ради ветеранів 30.08.2018 р.

30 серпня поточного року відбулось засідання Президії Чернігівської обласної Ради ветеранів. Основне питання порядку денного стосувалось участі пенсіонерів МВС  Чернігівщини в засіданні Великої палати Верховного суду 05 вересня 2018 року щодо апеляційної скарги Р.Федишина на рішення Верховного суду.

Вирішили: -головам первинних організацій довести до пенсіонерів інформацію про  засідання суду, а також запропонувати небайдужим пенсіонерам прийняти в ньому участь.Для поїздки до Києва надати допомогу із каси взаємодопомоги.

-Сформувати групу представників від нашої області на чолі з Головою обласної ради ветеранів. Збір біля Верховного суду в 9.00-9.20, м.Київ ,вул.П.Орлика, 8. Для участі в судовому засіданні запрошуються 22 пенсіонери-апелянта від Чернігівської області. На відкрите засідання суду запрошуються інші особи (кількість осіб від області буде встановлена біля Верховного Суду).

-Готується група ветеранів для робочої зустрічі з керівництвом Департаменту кадрового забеспечення МВС України, щодо внесення доповнень в наказ МВС №138.

-Ведуться перемовини  з метою організації зустрічі  з Міністром юстиції України для вирішення проблеми не виконання рішення судів,  що стосуються перерахунку пенсій.

Голова Чернігівської обласної ради ветеранів І. Маляренко.

Вподобайте запис
  • 6
    Shares

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*