Засідання президії Ради ветеранів від 28.09.2018р.

28.09 поточного року відбулось засідання президії Ради ветеранів МВС  Чернігівської обласної організації.

ПОСТАНОВИЛИ:

Провести чергове  засідання  Ради ветеранів в 11.00  5 жовтня 2018 р. в приміщенні актового залу ГУ НП в Чернігівській обл. Запрошуються члени Ради ветеранів та голови первинних організацій.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

а) організаційні питання. Включення до Ради ветеранів нововибраних голів первинних організацій

б)  про роботу президії та завдання організації по захисту прав ветеранів в період виборчої компанії. (Інформація секретаря обласної організації)

г) про роботу первинних організацій з тяжкохворими пенсіонерами МВС (доповідь голів первинних організацій)

д) про співпрацю обласної ветеранської організації з державними та місцевими органами влади щодо соціального захисту ветеранів.Практичні дії по захисту законних прав пенсіонерів МВС. (Інформація голови обласної організації та голів первинних організацій)

є) святкові заходи в честь 15-ї річниці створення ГО ” Асоціація ветеранів МВС України” (створена 7 жовтня 2003 року)

РЕКОМЕНДУВАТИ: до 5 жовтня головам первинних організацій провести збори ветеранів або засідання Рад ветеранів п/о  для напрацювання пропозицій щодо подальшої роботи обласної організації.

Голова обласної Ради ветеранів  І.Маляренко.

Вподобайте запис
  • 4
    Shares

1 Comment

  1. Пропоную добавити питання: – що зроблено обласною радою ветеранів по відстоюванні попраних прав пенсіонерів МВС ГУПФУ, щодо невиконання рішень судів по виплаті перерахованої пенсії. Скільки проведено акцій біля ГУПФУ, обласної ради, обласної адміністрації. Коли, за ініціативою голови ради, перекривались магістралі, або робились інші рішучі дії до яких він завжди закликав ще не будучи головою ради!?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*