Вітаємо дільничних інспекторів з професійним святом

Шановні працівники служби дільничних інспекторів !

Чернігівська обласна ветеранська організація ГО «Асоціація ветеранів МВС України» щиро вітає Вас з нагоди професійного свята!

Встановлення цього свята засвідчує визнання особливої ролі вашого багаточисленного підрозділу в підтримці правопорядку та наданні кваліфікованої допомоги громадянам.

Інститут дільничних інспекторів міліції започатковано в Україні майже 90 років тому — 14 березня 1917 року, коли Центральною Радою було утворено українську міліцію. Тогочасна міліція складалася з начальників міліції, їхніх помічників, дільничних начальників міліції та їхніх помічників, а також старших міліціонерів та міліціонерів.

За часів Гетьмана Павла Скоропадського дільничного іменували дільничним начальником Державної Варти. А вже за радянських часів обов’язки дільничного виконували районні наглядачі, потім — дільничні уповноважені міліції і врешті — дільничні інспектори міліції та поліції.

Першим документом, яким було визначено статус дільничного, стала Інструкція для районних наглядачів, затверджена 18 червня 1923 року. Саме ця Інструкція була покладена в основу аналогічних документів, за якими створювався інститут дільничних інспекторів .

За родом своєї діяльності ви знаходилися  найближче до людей, тому Вами першими  вживались заходи щодо попередження злочинів та їх розкриття. Покладена на вас місія була складна і відповідальна.

Щиро вітаємо Вас з нагоди професійного свята.

Сердечно вдячні Вам за відданість справі під час служби, витримку та готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру та успіхів.

Президія Ради

Вподобайте запис

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*