До відому пенсіонерів – силовиків

Громадська    організація       “Асоціація       ветеранів

Міністерства    внутрішніх    справ     України”

Чернігівська обласна ветеранська організація

 

14000, м. Чернігів, проспект Перемоги, 74 тел.(80462) 619-842, 619-808

25 червня 2019 року_№ 50/ 19

Президенту  України

                                                                                     В.Зеленському

                                                                           01220 м.Київ-220, вул.Банкова,11

                                      З В Е Р Н Е Н Н Я.

         Пенсіонери органів внутрішніх справ Чернігівщини збурені чисельними порушеннями Законів України щодо соціальних гарантій Держави своїм захисникам,  які були допущені попередньою владою.

Постановою Уряду  від 21.02.2018 року № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим особам»  перерахунок пенсій розтягнутий на 4,5 роки. При цьому запропонований порядок перерахунку  пенсій  значно звузив розмір грошового утримання, з якого начисляється пенсія, не враховано стаж проходження служби, не передбачено доплати за інфляцію, створено диспропорцію з пенсіями осіб, які сьогодні звільняються зі служби.

Таке відношення держави до пенсіонерів вкрай негативно впливає на моральний стан діючих  військовослужбовців  та  працівників інших силових структур. Престиж служби в цих державних органах зникає.

Пенсіонери силових структур також збурені ганебною практикою попередньої влади  щодо невиконання рішень судів.

Більш як 2000 пенсіонерів – силовиків Чернігівщини поновили своє право на перерахунок пенсій  в судах та головна проблема в тому, що рішення судів «Іменем України» на  території  держави не діє з вини Кабінету Міністрів України.  В супереч  ст.22 Конституції України Кабмін В.Гройсмана  22 серпня 2018 року прийняв постанову №649 «Порядок погашення заборгованості з пенсійних виплат за рішенням судів», яка відкинула виконання рішень судів на невизначений термін.

Масовим явищем стало, коли пенсіонери  не доживають до щасливої миті отримання заборгованих державою виплат по   пенсіях.

 

Пане Президент!

Нам відомо, що Ваш дідусь працював в карному розшуку. Кому як не Вам знати тяготи, небезпеку роботи правоохоронців та  важливість цієї роботи для спокою громадян, їх сімей, дотримання законності в усіх сферах суспільного життя.

Ви, як Президент, маєте право та конституційний обовязок  повернути діяльність Уряду України в конституційне русло.

Просимо Вас втрутитись  у вирішення  питання, яке турбує більш ніж 545 тисяч військових пенсіонерів України, членів їх сімей, а також діючих військових, поліцейських, службовців всіх силових структур, які будуть впевнені, що держава гарантує їм соціальний захист  та достойне життя після закінчення служби.

          Голова Ради                                                                          І.Маляренко

 

Отримана відповідь з Офісу Президента України від 26.07.2019 року

 

 

 

 

 

Вподобайте запис

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*