Вітання з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС України та Національної поліції України

Вітання з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України (20 грудня 2019 р.)

 

 

Шановні ветерани, колеги !

 

Звертаємося до вас як до представників старшого покоління, тих, хто присвятив охороні правопорядку та боротьбі зі злочинністю кращі роки свого життя.

Серед вас і ті, хто пройшов дороги Другої світової війни, подолав повоєнне лихоліття, наслідки Чорнобильської катастрофи, не скорився перед розгулом злочинності в буремні 90-ті, витримав перевірку на стійкість та вірність обов’язку в гарячих точках планети, виборов для своєї держави право на Незалежність і самовіддано захищає її на сході України. Ваш практичний та життєвий досвід – це безмежна скарбниця мудрості.

Ви, шановні ветерани, заслужили право давати поради та оцінку діяльності нинішнього покоління правоохоронців. Ми потребуємо вашої допомоги у формуванні їх нової генерації, адже саме їм належить кардинально змінити думку населення про наше відомство, щоб кожен громадянин України бачив у нашому працівникові захисника і помічника.

Закликаємо вас долучитися до цієї відповідальної справи!

Зі свого боку запевняємо: ми робитимемо все можливе задля захисту ваших соціальних прав і гарантій, забезпечення гідного місця в суспільстві та участі в суспільно-політичному житті країни.

Усе, чого ми досягли позитивного, є результатом наших погоджених спільних дій.

Водночас дозвольте привітати вас із новорічними та різдвяними  святами, що наближаються, побажати вам та членам ваших родин здоров’я, щастя й наснаги!

 

Слава Україні!

 

Героям Слава!

 

 

Колегія МВС України

 

Президія Ради Громадської організації

«Асоціація ветеранів МВС України»

                                            

 

 

Вподобайте запис

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*