Інформаційний лист сектору із соціальних та гуманітарних питань

Інформаційний лист

 

Сектор із соціальних та гуманітарних питань ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області» повідомляє, що відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 з метою запобігання поширення в області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-Cov-2, та мінімізації ризику захворювання робота сектору буде здійснюватися з обмеженням особистого прийому громадян.

Просимо всіх колишніх працівників органів внутрішніх справ в разі невідкладної потреби звернення до сектору з питань, які належать до його повноважень, в першу чергу звернутися за телефоном (0462)679-117 для отримання консультації з питання, яким чином можливо задовольнити потребу без особистого звернення до сектору.

В разі неможливості дистанційно вирішити питання буде розглянута можливість щодо особистого прийому. При цьому сектор висловлює прохання до осіб з ознаками ГРВІ відкласти особисте звернення до видужання.

 

 

 

З повагою,

сектор із соціально-

гуманітарних питань

 

Вподобайте запис

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*