РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ З РОЗПОВСЮДЖЕННЯ КОРОНОВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ ВІД ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області»

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ З РОЗПОВСЮДЖЕННЯ КОРОНОВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ ВІД  ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області»

 

Особи з ознаками гострих респіраторних захворювань мають  залишатися дома.

Одночасно за телефоном звернутися до лікаря – терапевта поліклініки або в реєстратуру і надати інформацію щодо стану свого здоров’я, а також обов’язково попередити про перебування в країні, де зареєстровані випадки короно вірусної інфекції, наявність контакту з ймовірним хворим на короно вірусну інфекцію.

Контактні  телефони: Черговий лікар +380931061658 (цілодобово), реєстратура  04622 56812 ( з 8 до 12 годин в робочі дні)

Мешканцям районів області звертатися до лікувальних закладів по місту проживання ( консультацію можливо отримати за вищевказаними телефонами).

1.Отримати розпорядження від медпрацівника поліклініки щодо подальших дій, а саме:

– викликати бригаду швидкої медичної установи;

– розпочати лікування амбулаторно, отримавши консультацію лікаря за телефоном;

– очікувати  лікаря вдома;

– з’явитися  на прийом у поліклініку.

2.При спілкуванні з лікарем хворому необхідно надати повну інформацію про себе, у т.ч про  поїздки в держави або області України, які небезпечні з коронавіросної інфекції  протягом 14 днів, контакту з особою, яка мала ознаки гострих респіраторних інфекцій або підозру на захворювання короно вірусної інфекцією. Одночасно вказати всіх осіб, з якими хворий був в контакті.

Залишаючись вдома в оточенні членів сім“і, аба відвідуючи медичну установу, хворому надягти маску.

Пенсіонери МВС України Чернігівщини мають права звернутися до  ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області» не залежно від наявності договору у територіальному лікарняному закладі.

 

Вподобайте запис

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*