Вітання до Дня Перемоги

Шановні ветеран та пенсіонери

органів внутрішніх справ України!

Сердечно вітаємо Вас із всенародним святом – 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У цей славний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу в страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.

Свята пам’ять про учасників другої світової війни залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу України.

   З кожним роком пам’ять про титанічну битву нашого народу стає для нас ще важливішою. Усе менше ветеранів Другої  світової  війни залишаються з нами і все величнішим постає перед нами їхній подвиг, який
являється невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

Нехай відгомони війни залишаться лише в книгах і фільмах, нехай в серцях наших живе гордість за подвиги героїв країни.

Віддаючи найглибшу шану тим, хто сімдесят п’ять років тому захистив Україну і весь світ від нацистської навали, від усього серця висловлюємо слова подяки і підтримки нашим воїнам-захисникам, які зараз боронять незалежність і суверенітет України на східному фронті.

Бажаємо Вам, Вашим рідним міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих  літ щасливого та мирного життя, успішно здолати труднощі сьогодення.  Нехай Вас бог береже.

З Днем Великої Перемоги!

 

                           Президія Ради ГО «Асоціація  ветеранів МВС України»

 

Вподобайте запис

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*