До відома голів первинних ветеранських організацій

Прошу обговорити лист голови Ради ГО “Асоціація ветеранів МВС України” з активом  первинної ветеранської організації. Пропозиції  надати  телефоном.

 

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
«АСОЦІАЦІЯ  ВЕТЕРАНІВ
МІНІСТЕРСТВА
ВНУТРІШНІХ  СПРАВ

УКРАЇНИ»

 

вул. Богомольця, 10,  м. Київ,  01601,

тел. 256-11-06,  www.mvs.gov.ua

 

 2  червня  2020 року № 14

 

 

   
Головам

обласних ветеранських організацій

ГО «Асоціація ветеранів МВС України»

 

 

Шановні колеги!

   

Сьогодні наша держава,  всі ми, переживаємо важкі часи, пов’язані з розповсюдженням коронавірусної хвороби.  Це, як ніколи, зобов’язує нас працювати злагоджено, інтенсивно і продуктивно, особливо велика відповідальність лягає на правоохоронні органи, зокрема  на Національну поліцію, яка  знаходиться на передньому краї боротьби з хворобою щодо збереження життя і здоров’я громадян України. В цих умовах члени Президії Асоціації, як і все населення України, вкрай обурені  ганебним, злочинним  вчинком працівників Національної поліції Кагарлицького району.  Замість стабілізації суспільно-політичної, економічної та криміногенної ситуації в  районі, поліцейські  в стінах  Кагарлицького відділення поліції Київської області в ніч із 23 на 24 травня, катували та зґвалтували дівчину.

Подібні вчинки можуть спровокувати в суспільстві непередбачені наслідки, які мають місце в деяких державах світу.

На наш погляд це стало можливо в результаті неякісної роботи кадрової комісії щодо відбору громадян на службу в Національну поліцію, погано поставленої професійної підготовки та виховної роботи з особовим складом, низького впливу на стан справ в райвідділку ветеранської організації Кагарлицького району.

З метою посилення співпраці в рамках Меморандуму про співпрацю між громадською організацією «Асоціація ветеранів Міністерства внутрішніх справ України» та Національною поліцією України» рахуємо за необхідне:

 

  1. В зв’язку зі складною обстановкою в державі, яка пов’язана з подальшим розповсюдженням коронавірусної хвороби необхідно більш злагоджено і ефективно працювати щодо виконання статутних завдань та надання допомоги ветеранам та пенсіонерам, які цього потребують.
  2. Уроки та висновки з тяжкого злочину, який допустили службовці Національної поліції Кагарлицького району, розглянути з ветеранським активом в первинних та обласних ветеранських організаціях.
  3. З’ясувати з керівниками Національної поліції всіх рівнів можливість залучення найбільш кваліфікованих ветеранів до участі в роботі кадрових комісій та забезпечити їх активну роботу.

 

  1. Поновити не на словах а на ділі роботу інституту наставництва, керуючись Положенням про організацію наставництва в органах внутрішніх справ. ( Не чекаючи коли буде розроблено нове Положення…)

 

  1. Про проведену роботу проінформуйте Президію Асоціації до 1 липня 2020 року.

 

З повагою,

 

Голова Ради

 ГО «Асоціація ветеранів МВС України»

                                                                                   

                                                                                                            Володимир КОРНІЙЧУК

Вподобайте запис

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*