Лист до міністра внутрішніх справ України та голови Національної поліції України

Громадська    організація       “Асоціація       ветеранів

Міністерства    внутрішніх    справ     України”

Чернігівська обласна ветеранська організація

 

14000, м. Чернігів, проспект Перемоги, 74 тел.(80462) 619-842, 619-808

veteran_mvs_chernigiv@ukr.net

       червня  2020 року__50/ 18

Міністру внутрішніх справ України            А.Авакову

 

Голові Національної  поліції України

І.Клименко                                               

 

Ми,  пенсіонери та ветерани органів внутрішніх справ  Чернігівщини,  боляче сприймаємо факти не професійних вчинків співробітників Національної поліції, особливо таких, які  мали місце останним  часом в  Кагарлицькому  та Броварському районах Київської області.

Звичайно, суттєво змінилось законодавство, яким керується поліція, умови проходження служби та картина злочинності  в України.

Однак, прослуживши тривалі роки життя в органах внутрішніх справ,  ми прискіпливо  вивчаємо нинішні реалії, в яких працює поліція, і приходимо до висновку, що сьогодні практично не приділяється уваги  формуванню у поліцейських професійного  почуття захисника людей, закону та держави.

Працівникам  поліції доводиться мати справу не з кращою частиною суспільства, тому почуття особистої та службової гідності кожного поліцейського  забезпечить  належний  імідж  поліції,  як органу, що дійсно стоить на захисті інтересів громадян та Держави.

Виконуючи вимоги Меморандуму про співпрацю між громадською організацією «Асоціація ветеранів МВС України» та Національною поліцією України, з метою  формування почуття особистої та службової гідності, передачі досвіду     пропонуємо:

  1. Негайно сформувати в територіальних підрозділах поліції інститут наставництва ( розробити положення про наставництво);
  2. Вирішити питання щодо включення найбільш досвідчених ветеранів ОВС та Національної поліції до складу поліцейських (кадрових) комісій;
  3. Вивчити можливість створення в територіальних підрозділах «судів честі» (для начальницького та рядового складу окремо). Такі формування, створюються для охорони корпоративної честі і, як, підтверджує практика, суттєво впливає  на формування  морального  обліку правоохоронця.
  4. При проведенні тестування під час оформлення на службу або призначення на посади посилити перевірку на схильність особи до насильства, щоб не допустити до служби в Національної поліції осіб з такими рисами характеру.
  5. В кадрових підрозділах виділити співробітників, які мають організаційні здібності, в обов’язок яких включити організацію та контроль роботи в підрозділах за втіленням в життя «Правил етичної поведінки поліцейських» ( наказ МВС України № 1179 від 09.11.2016 року), організацію наставництва, роботу судів честі в підрозділах поліції.

Наші ветерани готові взяти участь в заходах щодо реалізації зазначених питань.

 

З повагою,

Голова Ради                                                                                              І.Маляренко

Вподобайте запис

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*