Лист голови ГО “Асоціації ветеранів МВС України” прем”єр – міністру України від 03.08.2020 року

Прем’єр-міністру України
Шмигалю Д.А.

Про видачу ветеранам та пенсіонерам органів внутрішніх
справ оновлених довідок про розмір грошового забезпечення.

Шановний Денисе Анатолійовичу!

Велика Палата Верховного Суду України залишила без змін рішення Касаційного адміністративного суду у складі ВС у зразковій справі № 160/8324/19 у підготовці та наданні до ГУ Пенсійного фонду України оновленої довідки про розмір грошового забезпечення позивача із зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) і премії для здійснення обчислення та перерахунку основного розміру його пенсії.
Ця Постанова відновлює грубо порушені положення Конституції та відповідні Законодавчі актів України про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб.
Прошу Вас, Денисе Анатолійовичу прийняти відповідну Постанову Кабінету Міністрів України, котра би зобов’язала Пенсійний фонд України видавати пенсіонерам оновлені довідки про розмір грошового забезпечення для здійснення обчислення та перерахунку основного розміру їх пенсії.
Вирішення Вами, зазначеного питання, зніме напругу серед ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ і попередить багато чисельні звернення до уряду, судів та різні акції.

З повагою,

За дорученням 187 тисяч ветеранів та пенсіонерів
органів внутрішніх справ України
Голова Ради ГО «Асоціація ветеранів
МВС України»
генерал-лейтенант міліції у відставці
Володимир КОРНІЙЧУК

Вподобайте запис

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*