Про зустріч з депутатами Верховної Ради

10 вересня 2020 року відбулась зустріч голів ветеранських організацій олбасті з депутатами Верховної Ради України О.Семінським, П.Халімонов, С. Гривко.

В ході зустрічі головою Чернігівської обласної ветеранської організації ГО “Асоціація ветеранів МВС України” Маляренко І.В. були озвучені та вручені письмові вимоги пенсіонерів сектору безпеки Чернігівської області ( блізько 20 тис. чоловік) по захисту наших соціальних прав. Текст документів додається. С депутатами домовлено, що вони повідомят про вжиті заходи.
Громадська організація “Асоціація ветеранів МВС України
Чернігівська обласна ветеранська організація

14000, м. Чернігів, проспект Перемоги, 74 тел.(80462) 619-842, 619-808
Ел. адреса veteran_mvs_chernigiv@ukr. net
09.09.2020 року вих.№50/23
Народному депутату України
О.Семінському

Народному депутату України
П.Халімону

Народному депутату України
С.Гривко

Шановні народні обранці !

Одним із пріоритетів політичної партії “Слуга народу” в секторі безпеки є відновлення територіальної цілісності та державного суверенітету України. Ваша програма, як один із шляхів досягнення поставленої цілі, передбачає зупинення відтоку професійних кадрів із Збройних сил та інших силових структур України.
Престижність служби у армії, Національної гвардії, Національної поліції та інших силових структурах останнім часом падає. Звільнення професійних кадрів та некомплект як у армійських структурах, так і Національної поліції України, не можуть не викликати турботу у суспільстві.
На наш погляд, однією із причин цього є неналежний пакет соціальних гарантій при проходженні служби та виході на пенсію діючих військовослужбовців та працівників інших силових структур України, для яких ризики для життя при виконанні службових обов’язків значно зросли.
13 вересня 2019 року у Верховної Раді України був зареєстрований законопроект №2141 «Про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»». Цей законопроект:
– по перше, спрямований на закріплення на службі фахівців зі більшою вислугою років, так як передбачає зростання граничного розміру пенсії в залежності від терміну служби;
– по друге, забезпечує зростання пенсійних виплат відповідно до зростання грошового забезпечення військовослужбовців.

Звертаємося до Вас з проханням сприяти першочерговому розгляду та підтримці законопроекту №2141, який направлений на вирішення насущної проблеми соціального захисту осіб, звільнених з військової служби

Проект закону внесений до порядку денного IV сесії ВРУ дев’ятого скликання (проект 3050а, прийнято 01.09.2020 року)

З повагою

За дорученням координаційної громадської ради ветеранів ЗСУ та інших силових структур Чернігівщини (біля 20000 ветеранів та пенсіонерів)

Голова Ради Чернігівської обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України».

І.Маляренко

Громадська організація “Асоціація ветеранів МВС України
Чернігівська обласна ветеранська організація

14000, м. Чернігів, проспект Перемоги, 74 тел.(80462) 619-842, 619-808
Ел. адреса veteran_mvs_chernigiv@ukr. net
09.09.2020 року вих.№50/24
Народному депутату України
О.Семінському
Народному депутату України
П.Халімону

Народному депутату України
С.Гривко

Шановні народні депутати !

На сьогодні пенсіонери всіх силових структур України (ЗСУ, МВС, СБУ та інші, всього близько 550тис.), вкрай незадоволені діями КМУ щодо дотримання норм пенсійного законодавства.
Рішеннями Верховного Суду, постанова КМУ № 103 від 21.02.2018 щодо перерахунку пенсій особам звільненим з військової служби та деяким іншим особам, визнана не чинної ще в 2019 році. Майже рік Кабмін України проявляє злочинну бездіяльність щодо прийняття нового нормативного документу.
Така позиція КМУ призвела до того, що пенсіонери почали масово (тисячами) звертатися до судів для отримання нової довідки про грошове забезпечення від профільних міністерств, та проведення перерахунку пенсій від територіальних управлінь Пенсійного Фонду України.
На цей час борг держави за невиплату перерахованих пенсій, погашення витрат за судовими зборами тільки перед пенсіонерами сектору безпеки України складає більш 2,7 млрд. гривень. Постанову КМУ № 649 від 22.08.2018 року, яка передбачала порядок погашення заборгованості Пенсійним фондом України по судових рішеннях, також скасовано рішенням Верховного Суду, як така що не відповідає нормам законодавства.
Не вирішення гострих соціальних питань, а саме:
– погашення боргу держави по судових рішеннях
– ігнорування прийняття нової постанови про перерахунок пенсії військовим,
ще більше затягує державу в боргову яму та нагнітає напругу не тільки серед військових пенсіонерів, але викликає сумнів у військовослужбовців та інші працівників сектору безпеки України щодо свого соціального захисту у подальшому.

У зв’язку з викладеним вимагаємо від Вас, як від народних депутатів, негайно вжити заходи по усуненню грубих порушень законодавства України, які виразилися в незаконних діях Кабінету Міністрів України, в т.ч. ігнорування виконання судових рішень.
Для цього направити депутатські запити до Кабінету Міністрів України про:
1.Негайне прийняття нової постанови щодо перерахунку пенсій особам звільненим з військової служби та деяким іншим особам. (замість визнаної не чинною постанови КМУ №103 від 21.02.2018 року)
2. Термінове виділення коштів із державного бюджету України на 2020( шляхом внесення змін) та 2021 роках для негайного погашення боргу по судових рішеннях:
– Пенсійним фондом України;
– Державною казначейською службою України
та притягнення посадових осіб до відповідальності, з вини яких сталось таке становище.
3.Звернутися до ДБР для з’ясування наявності ознак службових злочинів в діях посадових осіб Кабміну, Пенсійного фонду, Державної казначейської служби України
Вирішення вказаних проблем підніме авторитет діючій влади, а питання про відсутність справедливості та права в державі Україна буде зніматись

Про заходи по вирішенню даного питання прошу проінформувати.

Голова Ради І.Маляренко

Вподобайте запис

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*