Пропозиції щодо внесення змін до законопроекту №2141 щодо закону про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб

Громадська організація “Асоціація ветеранів
Міністерства внутрішніх справ України”
Чернігівська обласна ветеранська організація

14000, м. Чернігів, проспект Перемоги, 74 тел.(80462) 619-842, 619-808
• veteran_mvs_chernigiv@ukr.net

15 грудня 2020 року_№_50/29
Верховна Рада України

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

Третьякової Г.М.
Гривко С.Д.

Чернігівська обласна ветеранська організація ГО «Асоціація ветеранів МВС України» вважає необхідним при прийнятті законопроекту №2141 «Про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб , звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» на законодавчому рівні врегулювати єдиний підхід до формування грошового забезпечення усіх відомств сектору безпеки України .

На сьогодні тільки грошове забезпечення поліцейських не має зв’язку з прожитковим рівнем для працездатних .

З метою усунення вказаного недоліку вважаємо доцільним внести такі зміни до ст.63 «Перерахунок раніше призначений пенсій»

… Усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв’язку з підвищенням розміру грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають права на пенсію за цим законом, у тому числі при зміні розміру прожиткового рівня працездатних, або в зв’язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премій у розмірах , встановлених законодавством.

На законодавчому рівні не визначений порядок індексації військових пенсій. Тому вважаємо за необхідне внести зміни до ст.64 Закону України «Про пенсій пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб» щодо підвищення пенсій у зв’язку з індексацією грошових доходів населення. Зміни повинні встановити порядок проведення індексації без посилання на інший Закон.

Голова Ради І.Маляренко

Вподобайте запис

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*