Лист Голові ГО “Асоціація ветеранів МВС України” Корнійчуку В.М.

Громадська організація “Асоціація ветеранів
Міністерства внутрішніх справ України”
Чернігівська обласна ветеранська організація

14000, м. Чернігів, проспект Перемоги, 74 тел.(80462) 619-842, 619-808
• veteran_mvs_chernigiv@ukr.net
08 лютого 2021 року_№_50/4
Голові ГО « Асоціації ветеранів
МВС України»
Корнійчуку В.М.

Шановний Володимире Михайловичу !

28 січня 2021 року відбулось чергове засідання президії Ради Чернігівської обласної ветеранської організації. На засіданні гостро стало питання про відсутність активного впливу з боку ГО «Асоціація ветеранів МВС України» на стан, що склався з вирішенням пенсійних питань.
Керівний орган ГО «Асоціація ветеранів МВС України» не проводить наступальну політику щодо бездіяльності державних органів, якими ще не прийнята нова постанова Уряду про перерахунок пенсії пенсіонерам силового блоку після визнання Верховним Судом не чинною та протизаконною постанови КМУ №103 від 21.02.2018.
Гостро стоїть питання не виконання судових рішень Пенсійним Фондом України, Казначейською службою України щодо погашення боргу по перерахованих пенсіях та повернення судового збору.
В червні поточного року пенсіонерам МВС закінчиться виплата боргу за 2016-2017 роки. В липні пенсії зменшаться на суму від 1000 до 1500 гривень, що значно погіршить стан матеріального забезпечення пенсіонерів та викличе додаткову напругу в суспільстві.
Найбільше обурення останнім часом викликали дії окремих посадових осіб МВС України, які на виконання судових рішень направляють до територіальних управлінь Пенсійного Фонду України оновлені довідки про грошове забезпечення по прирівняних посадах без зазначення його додаткових видів, що не відповідає вимогам чинного законодавства .

Президія вирішила:

1. Ініціювати проведення засідання координаційної Ради ветеранських організації силового блоку Чернігівській області (в області більш 22 організацій, які об’єднують біля 20000 пенсіонерів – силовиків) та направити звернення до Прем’єр – міністра уряду України щодо негайного прийняття нової постанови про перерахунок пенсій військовослужбовцям та прирівняним особам замість постанови КМУ №103.

2.Звернутись до ветеранських організацій силових структур нашої області з пропозицією направити листи керівникам діючих силових відомств України щодо прийняття Кабінетом Міністрів України нової постанови про перерахунок пенсій, яка б відповідала чинному пенсійному законодавству та Конституції України.

3.Провести зустрічі з керівниками фракцій обласної Ради депутатів, де обговорити питання про порушення норм пенсійного законодавства, Конституції України, ігнорування виконання рішень судів з цих питань органами виконавчої влади України, а саме КМУ, Мінсоцполітики, Пенсійним Фондом.
Запропонувати керівникам фракцій внести це питання на розгляд сесії облради та прийняти рішення з вимогою до КМУ щодо негайного поновлення порушених прав військових пенсіонерів та пенсіонерів інших силових структур.

В разі прийняття позитивного рішення сесії обласною Радою звернутися до обласних Рад регіонів підтримати законні вимоги ветеранів силового блоку та звернутися до Кабінету Міністрів України прийняти нову постанову про перерахунок пенсій відповідно до чинного законодавства.

Під час проведення сесії біля приміщення обласної Ради провести збори пенсіонерів силового блоку.

4. Звернутися до народних депутатів України, які обирались мешканцями області, з вимогою:
– внести депутатські запити до КМУ щодо прийняття нової постанови для перерахунку пенсій у відповідності норм діючого законодавства та норм Конституції України замість КМ №103 від 21.02.2018, яка судом визнана протиправною та такою що не відповідає вимогам чинного законодавства.
– вжити заходи щодо термінового прийняття законопроекту №2141 «Про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», якій був прийнятий у першому читанні 19 грудня 2020 року.

5. Наполягаємо на організації Президією ГО «Асоціація ветеранів МВС України» робочої зустрічі посадових осіб Міністерства внутрішніх справ України, Мінсоцполітики, Міністерства ветеранів України, Пенсійного фонду України з представниками обласних ветеранських організації з питань прийняття нової постанови про перерахунок пенсій та виконання МВС України рішень судів щодо складання та надання до Пенсійного Фонду України оновлених довідок про грошове забезпечення по прирівняним посадам з зазначенням всіх видів грошового забезпечення.

6. Рішення Президії Ради довести до відома голів ветеранських організацій інших областей з проханням підтримати наші заходи.

7.Повідомляємо, що Міністру внутрішніх справ України А.Авакову нами направлено звернення стосовно вирішення вказаних вище питань.

З повагою
голова Ради ветеранів

І.Маляренко

Вподобайте запис

1 Kоментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*