До відома пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ Чернігівщини

До відома членів первинних ветеранських організацій та пенсіонерів МВС Чернігівщини.

17 червня 2021 року відбулось розширене засідання президії Ради Чернігівської обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України».
В засіданні взяли участь керівники первинних ветеранських організацій м. Чернігова, Чернігівського району, Державної служби охорони, спецпідрозділів, Державної автомобільної інспекції, старші ветеранських груп ветеранської організації апарату управління.
На засіданні розглянуто питання перерахунку пенсії за оновленими довідками про грошове забезпечення, про листування з державними установами ( КМУ, РНБО, МЮ, МВС України) з питань поновлення соціальної справедливості пенсійних виплат.
Найбільш актуальним питанням порядку денного було визначено – участь пенсіонерів силового блоку Чернігівщини у всеукраїнській акції біля Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України 14 липня 2021 року. Акція оголошена Всеукраїнської громадської організацією « Асоціація ветеранів МВС України» (збір учасників 14.07.2021 в 10-00 годин біля пам’ятника М.Ватутіну у сквері біля ВРУ)
Основними вимогами акції є:
1. Прийняття у другому читанні законопроекту №2141, яким вносяться зміни в Закон України №2262 «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» ( на дату проведення акції за попередніми даними повинно відбутися друге читання)
2. Прийняття нової постанови КМУ, яка б забезпечила б справедливий перерахунок пенсій пенсіонерів силового блоку.

Вирішили:
1.Прийняти активну участь у всеукраїнської акції 14.07.2021 року біля ВРУ.
Для чого:
1.1. Запропонувати кожній первинній організації забезпечити участь своїх представників, вирішивши організаційні питання поїздки до м. Києва ( у т.ч. поїздки з м. Чернігів). Попередню інформацію щодо кількості осіб та спосіб прибуття у м.Київ повідомити голову обласної Ради нашої організації до 05.07.2021 року.
Первинним ветеранським організаціям м.Чернігова та апарату управління, які є наібільш чисельними, забезпечити участь в акції не менш, як по 20 осіб. Вирішити питання щодо виділення коштів для оплати оренди автобуса за рахунок добровільних внесків.
1.2. Голові Ради Маляренко І.В. до 01.07.2021 року ініціювати проведення засідання Координаційної Ради з представниками ветеранських організації ЗСУ та силових структур Чернігівщини з метою залучення їх до участі в акції.
1.3. Запропонувати організаторам зборів включити у звернення до Голови Верховної Ради України, прем’єр – міністра України, крім заявлених вимог, наступне:
– прискорити прийняття законопроекту № 4668 «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення пенсійного законодавства», який забезпечить щорічне проведення індексації військових пенсій;
– внести зміни до Закону України «Про бюджет на 2021 року» щодо додаткового виділення коштів для забезпечення виконання рішень судів, що гарантовані державою, у т.ч. по недоплаченим пенсіям. Станом на 07.06.2021 року борг держави по цих рішеннях складає 6,1 млрд. гривень ( за даними Казначейської служби України).
2. Рішення викласти на сайті організації для ознайомлення;
3. З метою поширення інформації щодо проведення акції зобов’язати членів Ради розповсюдити інформацію на особистих сторінках в інтернет мережі;
4.З метою координації дій 14.07.2021 року направити інформацію про розширене засідання президії Ради до керівництва ГО «Асоціація ветеранів МВС України» та керівників обласних організацій ветеранів МВС України.

Президія Ради

Вподобайте запис

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*