Інформація щодо подій під стінами Верховної Ради та Кабміну України 14 липня 2021 року

Шановні колеги !

14 липня поточного року під стінами Верховної Ради та Кабінету Міністрів України відбулися масові заходи пенсіонерів сектору безпеки. Мета – добитись виконання Урядом України закону «Про пенсійне забезпечення осіб ,звільнених з військової служби та деяких інших осіб» щодо перерахунку пенсій.

Основною рушійною силою були пенсіонери МВС України.

В заходах прийняли участь більше 5 тисяч чоловік.

Хочу подякувати ветеранам Чернігівщини за підтримку рішення Президії Ради Чернігівської обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України» прийняти участь в запланованих заходах.

Від нашої організації в акції прийняли участь 257 чоловік.

Окрема подяка головам первинних ветеранських організацій за організацію поїздки пенсіонерів до м. Києва, не зважаючи на велику відстань, матеріальні затрати та спекотну погоду.

Одночасно потрібно зазначити, що окремі керівники та члени первинних ветеранських організацій самоусунулись від участі в цих заходах. Виявилось що серед пенсіонерів сектору безпеки, зокрема і серед пенсіонерів МВС існує окрема категорія осіб, під назвою «премудрий піскар». Ці люди чекають, що хтось за них зробить необхідну роботу для покращення матеріального стану їх сімей та власного добробуту.

Я щиро вдячний всім за розуміння необхідності відстоювати свої права.

Ми служили закону та державі і заслужили на повагу та гідне пенсійне забезпечення.

Слава Україні !!!!

З повагою

Голова Ради Чернігівської обласної ветеранської

організації І.Маляренко

Вподобайте запис

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*