Відкритий лист міністру соціальної політики

МІНІСТРУ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ
Марині Лазебній
м.Київ, вул.Еспланадна, б.8/10
01601

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Пані міністре!

Законодавство України та галузеві нормативні документи зобов’язують посадовців всіляко допомагати людям похилого віку – пенсіонерам, ветеранам, учасникам бойових дій, ліквідаторам аварії на ЧАЕС та іншим не захищеним категоріям осіб !

Відповідно Закону України «Про громадські об’єднання» прошу надати відповідь на питання:

1.Чому ГУ пенсійного фонду України в областях ігнорують п.2 ст.63 Закону України №2262 –Х11 від 1992 року щодо перерахунку пенсій за додатково наданими пенсіонером документами про збільшення грошового забезпечення?
2.Яким законом чи нормативним актом керуються чиновники ПФУ в областях при відмові провести перерахунок пенсії без рішення судів на підставі довідок про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій, надані уповноваженими органами сектору безпеки України?
3.Чому посадові особи ПФУ займаються геноцидом пенсіонерів сектору безпеки, заганяючи їх до судів? Аргументи, викладені в запереченнях на судові позови, юристами ПФУ є надуманими і абсурдними, викликають обурення та гнів пенсіонерів.
Нервове напруження, яке переживають люди похилого віку в судових процесах, приводить їх до передчасної смерті.
Крім цього, навмисно направляючи пенсіонерів до суду, Ви відбираєте у них ще і кошти судового збору в сумі 908 гривень, які Державне казначейство потім, з Вашої же вини, не повертає роками (у бюджеті відсутнє фінансування на повернення судового збору. Борг складає близько 6 млрд грн).
4. Які заходи вживаються Вами щодо щорічної індексації пенсій військових? Що робиться міністерством соціальної політики для прийняття законопроекту №4668?.
5. Які заходи вживаються Вами та ПФУ для погашення боргу після перерахунку пенсій військовим пенсіонерам за рішеннями судів, які набрали чинності?

Пані Марино!

Не дай Вам Бог стати символом знищення пенсіонерів України. Щоб Ваш образ в засобах масової інформації не був пов’язаний з білим балахоном смерті та з косою в руках.
520 тисяч пенсіонерів силового блоку протягом 2019-2021 років не отримали законного перерахунку пенсії з вини Кабінету Міністрів та Пенсійного Фонду України!
Якщо Ви, як міністр соціальної політики, терміново не повернете діяльність Пенсійного Фонду України в правове поле , попереджаємо:
1. пенсіонери масово будуть звертатись в різні правоохоронні органи України для порушення кримінальних справ щодо зловживання владою та службовим становищем посадовими особами ПФУ ( ст. 364 ККУ).
2. про пікетування Міністерства соціальної політики, Пенсійного фонду України та Головних управлінь ПФУ в областях із застосуванням всіх законних методів тиску.

Чекаємо від Вас конкретної відповіді, а не словоблудства, як це роблять підлеглі Вашого міністерства.
Слава Україні !

Відкритий лист надіслати до громадських організацій ветеранів ЗСУ, МВС та інших силових відомств України.

Від імені пенсіонерів сектору безпеки Чернігівській області

Голова Координаційної Ради
громадських організацій
силових відомств Чернігівській області,

В.Мекшун
Члени Ради:

Голова Чернігівської обласної організації
ГО ”Асоціація ветеранів МВС України ”
І.Маляренко
Голова громадської організації «Спілка
учасників бойових дій, ветеранів
військової служби та правоохоронних
органів Чернігівської області» В. Самосват

Адреса для відповіді : 14000 м. Чернігів, пр. Перемоги, б.74, к.105
Чернігівська обласна ветеранська організація ГО «Асоціація ветеранів МВС України»

Вподобайте запис

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*