Вітання до Дня Незалежності!

Шановні ветерани та пенсіонери МВС України
та Національної поліції Чернігівщини!

Президія Ради Чернігівської обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України» вітає Вас з нагоди великого національного свята нашої державності – 30-річчя Дня незалежності України!
Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.
День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.
У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.
Зичимо усім Вам, дорогі земляки, у теперішні нелегкі дні спільно й непохитно і далі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління.
Нехай Господь береже всіх нас!

Слава Україні!
Президія Ради

Вподобайте запис

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*