Відкритий лист

Голові правління Пенсійного фонду України Є. Капінусу, Начальникам ГУ Пенсійного фонду України в регіонах.
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ.
Пане Євгене !
Ви та Ваші підлеглі злісно не виконуєте Закон України №2262-Х!! (1992р) «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб», попираєте норми Конституції, інші закони України, норми гуманності та людяності ,займаються ГЕНОЦИДОМ людей старшого віку, найменш захищеної категорії населення. Це пенсіонери сектору безпеки, які вийшли на пенсію до 01.03.2018 року.
В чому полягає зловживання в діях чиновників Пенсійного фонду різних рівнів ?
1.Адміністративними судами м. Києва, по відомих широкому загалу справах, (в березні та листопаді 2019 р.)прийнято рішення про протиправність (злочинність) та не чинність положень Постанови Кабміну №103 від 21.02.2018 р. Але до сьогодні пенсіонерам-силовикам Пенсійний фонд України пенсії нараховує у відповідності до протиправної та не чинної постанови №103 від 21.02.2018 р. (крім тих,хто відстояв своє право в судах).
Багаточисленними судовими рішеннями доведена незаконність дій посадовцями ПФ України, які штучно створили диспропорцію пенсійного забезпечення осіб звільнених з військової служби та силових структур до 01.03.2018 р, в порівнянні з тими, хто пішов на пенсію після вказаної дати. Діючий Закон України №2262-Х!! ,1992р. єдиний для всіх, але нарахування пенсій пенсіонерам сектору безпеки ПФ України звільнених до 01.03.2018 р. відбувається з грубим порушенням норм закону.
2. У відповідності до Постанови КМУ № 704 від 30.08.2017р. змінено грошове забезпечення військовослужбовців,що у відповідності до Закону України №2262-Х!! «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб» тягне за собою перерахунок пенсій бувшим військовослужбовцям.
Нарахувавши ПІДВИЩЕННЯ пенсій, ПФ України в 2018 році виплатив тільки 50% ПІДВИЩЕННЯ, в 2019 році – тільки 75% ПІДВИЩЕННЯ, і нарешті починаючи з 01.01.2020 року. почались виплати 100% ПІДВИЩЕННЯ пенсій. Не виплативши в повній мірі ПІДВИЩЕННЯ пенсій в 2018-2019 рр. Ви з Вашими підлеглими обікрали більше 300 тис. чол. пенсіонерів. Кожен пенсіонер-військовослужбовець не до отримав до сімейного бюджету нарахованої йому пенсії в середньому 30 тис. грн. і більше.
Верховний суд України зазначив, що нараховані пенсії являються власністю громадянина і без його згоди не можуть бути відчужені , або виплачені в розстрочку крім як по рішенню суду. Але це не про Пенсійний фонд України, керівництво якого, спільно з чиновниками Кабінету Міністрів України узурпували право не виконувати закони України.
По інсайдерських даних за цю « оборудку» багато хто отримав премії « ЗА ЕКОНОМІЮ БЮДЖЕТУ».( про загальну суму обкрадання людей похилого віку можливо тільки здогадуватись)
3.Пенсійний фонд НЕ ВИКОНУЄ, у відповідності до судочинства України, рішення судів «ІМЕНЕМ УКРАЇНИ» з виплати заборгованості по пенсіях . Виплати по рішенню судів відбулись тільки за листопад 2019 р. Європейський суд з прав людини неодноразово вказував на низький рівень виконання рішення судів в Україні.
По рівню порушення прав людини в державі, Україна стоїть на «передових позиціях» в Європі. Ми що «бананова республіка » ? . Це внесок в тому числі і Пенсійного фонду в ганьбу України на міжнародній арені. Соромно перед європейськими державами, де права людини стоять на першому місці, а інститути державної влади всіляко їх захищають.
4. За розпорядженням керівництва ПФУ, юридичні служби ПФУ направили свої зусилля для обману пенсіонерів сектору безпеки. Підмінивши поняття «нарахування» пенсії та «перерахунок» пенсії ГУ ПФУ в регіонах злочинно знижують розмір пенсії до 70% , в той час коли розмір пенсії до перерахунку виплачувався до 90% грошового забезпечення, як і при виході особи на пенсію.
В численних судах доведено не законність дій посадовців ПФ України, які таким чином штучно створюють борг Пенсійного фонду, обкрадають та відбирають нараховані власні кошти пенсіонерів-ветеранів служб , які повертаються по рішенню судів із затримкою майже в 2 роки, надіючись що хтось не доживе до терміну виплати.
Але діючі закони це не для керівництва ПФ України. Знову і знову при кожному перегляді пенсій чиновники знижують пенсію до 70% грошового забезпечення пенсіонерів, які мають статус ветеранів служб сектору безпеки і женуть до суду людей похилого віку відстоювати свої порушені права, що підриває залишки здоров’я та призводить до передчасної смерті .А це економія бюджету та премії для сімей чиновників на смертях людей.
5.В ГУ Пенсійного фонду регіонів України грубо порушується п.2 ст.63 Закону України №2262-Х!!,1992 р. щодо перерахунку пенсій за наданими пенсіонером документами про зміну грошового забезпечення,що враховується для перерахунку пенсії. Чиновники ПФ України не признають цю норму Закону і всіляко противляться її виконувати. Все «юридичне військо» ПФУ направлене на те, щоб не допускати перерахунку пенсій.
Законом не передбачено розгляд цього питання в суді . АЛЕ , ігноруючи ДОВІДКИ державних уповноважених органів про розмір грошового забезпечення,що враховується при перерахунку пенсій, передбачені пенсійним законодавством та нормативними документами, в ПФ України самовільно трактують норми закону і перерахунок відбувається тільки виключно по рішенню судів.
Окремо про роботу юристів. Багато чисельний склад юридичних служб, отримуючи високі заробітні плати із державного бюджету, працює на захист корпоративних інтересів ОКРЕМИХ чиновників, а не на відновлення законності в діях керівників ПФУ. Використовуючи тонни паперу на відзиви на ПОЗОВНІ ЗАЯВИ в програшних судових процесах, всі заперечення юристів зводяться до одного: створити перешкоди ,які б завадили пенсіонерам отримати передбаченим законом пенсію.
Пан Є. Капінус! Яка сума бюджетних коштів тратиться на судові збори по програних справах? Хтось за це несе відповідальність?
В судових процесах, по ініціативі ПФ України, основна маса пенсіонерів-силовиків виплачує судовий збір в розмірі 908 грн., але Казначейська служба України з 2018 року його не повертає, що є також не виконанням рішення судів України державним органом, і таким чином допомагає ПФ України грабувати пенсіонерів. Вказані фактори затягують та ускладнюють перерахунок та виплату пенсій (а можливо хтось не доживе і знову економія бюджету та премії на смертях).
6. З 2014 р. не відбувається індексація пенсій для пенсіонерів – силовиків, що знижує життєвий рівень цієї категорії населення. Що для цього робить ПФ України та Кабінет Міністрів? Та нічого!
7. Пан Є.Капінус ! Ваші дії та дії чиновників Пенсійного фонду України підривають безпеку держави. Дивлячись на те,як ви попираєте рішення Конституційного суду України про особливий статус осіб, які служили та служать державі Україна, митарство по судах людей, що віддали своє життя та здоров’я на службі Державі, тисячі кращих молодих людей не бажають пов’язувати своє життя службі державі і виїздять за кордон,звільняючись зі служб в секторі безпеки нашої держави.
8. Своїми діями Ви та Ваші підлеглі підриваєте авторитет та підтримку Президента України, зменшуєте таким чином кількість бажаючих на виборах голосувати за чинна владу. Це пенсіонери-силовики та члени їх родин – всього близько 1.5-2 млн. виборців.

Керівники ПФ України різних рангів !
Ваші дії кваліфікуються ст. КК України, як зловживання владою або службовим становищем, які спричинили тяжкі наслідки (5-8 років позбавлення волі). У ваших діях присутні ознаки злочину передбачені ст..109 КК України (узурпація влади 5-10 р позбавлення волі)
Пенсіонери та громадські організації ветеранів сектору безпеки залишають за собою право масово звертатись до Державного бюро розслідувань із заявами про правопорушення. Про наші дії ми будемо активно інформувати громадськість через засоби масової інформації та соціальні мережі.
Вимагаємо від Вас та керівників департаментів ПФУ, начальників ГУ ПФУ в областях терміново повернути діяльність органів пенсійного забезпечення в правове поле. Протягом вересня поточного року провести робочі зустрічі з громадським активом пенсіонерів сектору безпеки, де прозвітувати по вказаних проблемних питаннях . Якщо вказані керівники будуть ухилятись від зустрічі з активом, то ветерани залишають за собою право пікетувати приміщення ПФУ як в м. Києві так і в регіонах із застосуванням всіх законних засобів тиску на чиновників.
Копія цього листа буде направлена Президенту України, Прем’єр – міністру,Голові Верховної Ради, Генеральному прокурору, Керівникові ДБР, Міністру соціальної політики, Міністру в справах ветеранів, Міністру юстиції, Міністру внутрішніх справ, Міністру оборони, Уповноваженому з прав людини при Верховній Раді.
ВІД ІМЕНІ 19 тис. осіб пенсіонерів сектору безпеки Чернігівської області
Голова координаційної Ради громадських організацій сектору безпеки Чернігівської області, голова обласної ветеранської організації СБУ
/В.Мекшун/
Члени координаційної Ради:
Голова « Спілки учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів Чернігівської області»
/ В. Самосват /
Голова Чернігівської обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України»
/ І. Маляренко /
Голова Чернігівської обласної організації ветеранів України
/А. Скуратович/
Відповідь на лист прохання надати на адресу: Україна,14000, м. Чернігів, вул. Шевченка,5 , Чернігівська обласна організація ветеранів України, тел.38(0462) 674 383, (097) 610 58 83.

Вподобайте запис

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*