Вітання з Днем Вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС України та Національної поліції України від ГО “Асоціація ветеранів МВС України”

Шановні ветерани та пенсіонери Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України!

Президія Ради ГО «Асоціації ветеранів МВС України» щиро та сердечно вітає Вас з Днем вшанування пенсіонерів та ветеранів Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України.

Ви, кращі роки свого життя віддали службі на користь народу України. Ви, виконували винятково відповідальне, благородне завдання-захищали життя та здоров’я людей, їхні права та свободи, інтереси держави та суспільства від противоправних посягань. Це Ви, дні і ночі знаходилися на бойовому посту, вели боротьбу зі злочинністю, охороняли громадський порядок, багатьом із вас прийшлося пройти випробування Афганістаном, Чорнобилем, брати участь в бойових діях на сході України.
Ви і сьогодні проявляєте активну життєву позицію, передаєте свій багатий службовий досвід боротьбі зі злочинністю Національній поліції України, з великою стурбованістю і тривогою сприймаєте стан подій в нашій державі, надаєте допомогу у вирішенні соціальних питань своїм товаришам, підтримуєте їх морально, берете активну участь у патріотичному вихованні молоді.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, родинного затишку та злагоди, безхмарного неба, сил та наснаги долати всі труднощі сьогодення!

З глибокою повагою і найкращими побажаннями

Президія Ради ГО «Асоціація ветеранів МВС України»
15 грудня 2021 року

Вподобайте запис

Залиште коментар

Залишити коментар

Ваш email не буде публікуватися.


*